Sıkça Sorulan Sorular

Hizliyedekparca, platformundan verdiğiniz siparişleriniz oluştuğu andan itibaren gerekli aksiyon alınıp bilgilerinin sipariş kontrolü yapılmaktadır. Sipariş onayından hemen sonra, kargoya hazırlık süresi başlamaktadır. Verilen siparişler aksi durum söz konusu olmadığı sürece İstanbul içi en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kargo şubesi bulunmayan yerlerde teslimat süresi uzayabilir.
Hafta içi 15:00'den önce verilen siparişler, aynı gün kargoya teslim edilir. Bu saatten sonra verilen siparişler ertesi gün, cumartesi 12.00'den sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Hizliyedekparca.com.tr adresinden verilen siparişlerde kapıda ödeme sistemi yoktur.
hizliyedekparca.com.tr üzerinden sipariş esnasında seçtiğiniz kargo firması ile gönderim yapılmaktadır.
Hizliyedekparca.com.tr sabit kargo ücreti polikası uygulamaktadır. 5.000 TL üzeri verilen siparişlerde ücretsiz kargo ile gönderimi yapılmaktadır. 5.000 TL altı sipariş tutarına 85TL kargo ücreti eklenmektedir. Ücretsiz kargo sistemine Tampon, Çamurluk, Kaput, Kapı ve Kaporta gibi ürünler geçerli değildir.
Yükleniyor...
0533 306 70 15 Şimdi Ara